Hliníkové schůdky DA4e 1390 mm, 4 příčky, nosnost 120kg, hliník

Kód: 2475
Akce Novinka Tip Sleva
Značka: Metalkas
705 Kč –48 % 369 Kč / ks 305 Kč bez DPH 369 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Schůdky hliníkové jednostranné Metalkas DA4e 1390 mm, 4 příčky, nosnost 120kg, hliník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkové schůdky Metalkas DA4e s nosností 120 kg jsou oblíbené v naší výrobní řadě jednostranných hliníkových schůdků s nosností 120 kg určených pro HOBBY i PROFI použití v domácnostech i firmách, které pro Vás vyrábíme již přes 6 desetiletí. Tvoří společně s hliníkovými schůdky Metalkas DA3e Metalkas DA5e, Metalkas DA6e , Metalkas DA7e a Metalkas DA8e kompletní sestavu našich nejprodávanějších jednostranných hliníkových schůdků s nosností 120 kg především díky jedinečné kombinaci užitných vlastnosti a nízké ceny. Díky této skutečnosti jsou hliníkové schůdky Metalkas DA4e dostupné pro všechny zákazníky a velmi oblíbené především u těch zákazníků, kteří nechtějí za hliníkové schůdky utratit více, než je nezbytné. Všechny prvky konstrukce hliníkových schůdků Metalkas DA4e pro Vás vyrábíme na nejmodernějších automatických linkách z certifikovaného hliníku, plastu i balících materiálů, které odpovídají všem souvisejícím normám a předpisům platným v ČR. To zaručuje kromě trvale pěkného vzhledu i dlouhou životnost jejich konstrukce a spojů, vysokou odolnost proti oděru a jinému poškození. Samozřejmostí je přehledný příbalový leták.

Hliníkové schůdky Metalkas DA4e s podestou a nosností 120 kg. Schůdky s certifikátem TUV v profesionálním provedení pro Vás vyrábíme na moderních automatických linkách a hodí se ideálně k úklidovým a montážním pracem ve firmě i domácnosti. Hliníkové schůdky Metalkas DA4e jsou vyrobené z kvalitního hliníku a vyznačují se nízkou hmotností a snadnou manipulací. Je možno je snadno a rychle rozložit do pracovní polohy v místě provádění práce ve výšce a po skončení práce je zase snadno a rychle složit do přepravní polohy a uložit.

Jednostranné hliníkové schůdky Metalkas DA4e splňují požadavky evropské normy EN131 a mají certifikát TUV.

Třída hliníkových schůdků Metalkas DA4e: Profesionální.

Stabilní podesta spolu s širokými hliníkovými stupni, obojí s protiskluzovým povrchem garantují bezpečnost práce uživatele hliníkových schůdků Metalkas DA4e. Dalším bezpečnostním prvkem jsou protiskluzové plastové patky zabraňující uklouznutí i na hladké podlaze, plastové ochranné krytky rohů každého stupně a vysoké madlo nad podestou. Každý stupeň stejně jako podesta vydrží zatížení 120 kg.

Oblasti využití pro hliníkové schůdky Metalkas DA4e jsou velmi široké, nachází své uplatnění v domácnostech (spíže, garáže, sklepy, pracovny, dílny, ateliéry), ve firmách (dílny, sklady, archivy, prodejny) a také na úřadech (archivy, sklady kancelářských potřeb). Hliníkové schůdky Metalkas DA4e mají nosnost 120 kg, čímž uspokojí i nejnáročnější zákazníky hledající jednostranné hliníkové schůdky. Pro státní instituce poskytujeme možnost platby objednaného zboží na fakturu. Možnost zvolit tento způsob platby naleznete v nákupním košíku v oddílu "Způsob platby" volbou varitanty "Převodem na účet - daňový doklad - státní instituce". Standardně nabízíme státním institucím možnost platby fakturou se splatností 14 dnů a jakékoliv dotazy obratem zodpovíme po vyplnění formuláře v záložce Zeptat se.

 

Stručné informace

 

Výhody

 

  • Ideální rozměry těchto jednostranných hliníkových schůdků do dílny, garáže nebo sklepa
  • Estetická a profesionální pomůcka pro výškové práce
  • Protiskluzové patky pro vysokou stabilitu
  • Snadné a rychlé složení schůdků z přepravní polohy do pracovní a zpět
  • Tuhá, stabilní a odolná konstrukce schůdků i nýtovaných spojů
  • Nosnost hliníkových schůdků Metalkas DA4e 120 kg 
  • Ideální poměr ceny a kvality

Již nikdy více obavy při výškové práci! S Vašimi novými estetickými a profesionálními hliníkovými schůdky Metalkas, pro Vás bude výšková práce zábavou a bude Vás při ní chránit 6 desetiletí našich zkušeností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žebříky, štafle a schůdky
Záruka: 6 let
Hmotnost: 2.9 kg
Nosnost: 120 Kg
Materiál: Hliník
Počet příček: 4 (3 + podesta)
Typ: Jednostranné
Maximální pracovní výška: 2780 mm
Šířka schůdků: 428 mm
Výška podesty: 780 mm
Výška rozložených schůdků: 1390 mm
Výška složených schůdků: 1480 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
5x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 5.5.2021
PRODUKT dobrý ocenil bych kdyby pro starší osoby byla spodní základna a nebo podpúrn podpůrná základna širší pro starší osoby kteří mají obavu o převrácení.Spodní základna by měla být jako příčka s možností vysouvacích opěrek do stran což by zvýšilo bezpečnost