Hliníkové schůdky DA8e 2250 mm, 8 příček, nosnost 150 kg, hliník

Kód: 1828
Akce Sleva
Neohodnoceno
Značka: Metalkas
1 394 Kč –9 % 1 262 Kč 1 043 Kč bez DPH 1 262 Kč / 1 ks
Více než týden

Hliníkové schůdky jednostranné, 8 příček, nosnost 150 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkové schůdky Metalkas DA8e s nosností 150 kg jsou oblíbené v naší výrobní řadě jednostranných hliníkových schůdků s nosností 150 kg určených pro HOBBY i PROFI použití v domácnostech i firmách, které pro Vás vyrábíme již přes 6 desetiletí. Tvoří společně s hliníkovými schůdky Metalkas DA3e Metalkas DA4e, Metalkas DA5e , Metalkas DA6e a Metalkas DA7e kompletní sestavu našich nejprodávanějších jednostranných hliníkových schůdků s nosností 150 kg především díky jedinečné kombinaci užitných vlastnosti a nízké ceny. Díky této skutečnosti jsou hliníkové schůdky Metalkas DA8e dostupné pro všechny zákazníky a velmi oblíbené především u těch zákazníků, kteří nechtějí za hliníkové schůdky utratit více, než je nezbytné. Všechny prvky konstrukce hliníkových schůdků Metalkas DA8e pro Vás vyrábíme na nejmodernějších automatických linkách z certifikovaného hliníku, plastu i balících materiálů, které odpovídají všem souvisejícím normám a předpisům platným v ČR. To zaručuje kromě trvale pěkného vzhledu i dlouhou životnost jejich konstrukce a spojů, vysokou odolnost proti oděru a jinému poškození. Samozřejmostí je přehledný příbalový leták.

Hliníkové schůdky Metalkas DA8e s podestou a nosností 150 kg. Schůdky s certifikátem TUV v profesionálním provedení pro Vás vyrábíme na moderních automatických linkách a hodí se ideálně k úklidovým a montážním pracem ve firmě i domácnosti. Hliníkové schůdky Metalkas DA8e jsou vyrobené z kvalitního hliníku a vyznačují se nízkou hmotností a snadnou manipulací. Je možno je snadno a rychle rozložit do pracovní polohy v místě provádění práce ve výšce a po skončení práce je zase snadno a rychle složit do přepravní polohy a uložit.

Jednostranné hliníkové schůdky Metalkas DA8e splňují požadavky evropské normy EN131 a mají certifikát TUV.

Třída hliníkových schůdků Metalkas DA8e: Profesionální.

Stabilní podesta spolu s širokými hliníkovými stupni, obojí s protiskluzovým povrchem garantují bezpečnost práce uživatele hliníkových schůdků Metalkas DA8e. Dalším bezpečnostním prvkem jsou protiskluzové plastové patky zabraňující uklouznutí i na hladké podlaze, plastové ochranné krytky rohů každého stupně a vysoké madlo nad podestou. Každý stupeň stejně jako podesta vydrží zatížení 150 kg.

Oblasti využití pro hliníkové schůdky Metalkas DA8e jsou velmi široké, nachází své uplatnění v domácnostech (spíže, garáže, sklepy, pracovny, dílny, ateliéry), ve firmách (dílny, sklady, archivy, prodejny) a také na úřadech (archivy, sklady kancelářských potřeb). Hliníkové schůdky Metalkas DA8e mají nosnost 150 kg, čímž uspokojí i nejnáročnější zákazníky hledající jednostranné hliníkové schůdky. Pro státní instituce poskytujeme možnost platby objednaného zboží na fakturu. Možnost zvolit tento způsob platby naleznete v nákupním košíku v oddílu "Způsob platby" volbou varitanty "Převodem na účet - daňový doklad - státní instituce". Standardně nabízíme státním institucím možnost platby fakturou se splatností 14 dnů a jakékoliv dotazy obratem zodpovíme po vyplnění formuláře v záložce Zeptat se.

 

Stručné informace

 

Výhody

 

  • Ideální rozměry těchto jednostranných hliníkových schůdků do dílny, garáže nebo sklepa
  • Estetická a profesionální pomůcka pro výškové práce
  • Protiskluzové patky pro vysokou stabilitu
  • Snadné a rychlé složení schůdků z přepravní polohy do pracovní a zpět
  • Tuhá, stabilní a odolná konstrukce schůdků i nýtovaných spojů
  • Nosnost hliníkových schůdků Metalkas DA8e 150 kg 
  • Ideální poměr ceny a kvality

Již nikdy více obavy při výškové práci! S Vašimi novými estetickými a profesionálními hliníkovými schůdky Metalkas, pro Vás bude výšková práce zábavou a bude Vás při ní chránit 6 desetiletí našich zkušeností.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žebříky a schůdky
Záruka: 6 let
Hmotnost: 6.7 kg
Nosnost: 150 Kg
Počet příček: 8 (7 + podesta)
Typ: Jednostranné
Maximální pracovní výška: 3620 mm
Pracovní výška: 3620 mm
Šířka schůdků: 524 mm
Výška podesty: 1650 mm
Výška rozložených schůdků: 2260 mm
Výška složených schůdků: 2400 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: