Hliníkové schůdky oboustranné DDA4 950 mm, 4 příčky, 150 kg, hliník

Kód: 1831
Akce Sleva
Neohodnoceno
Značka: Metalkas
1 410 Kč –20 %
Hliníkové schůdky oboustranné DDA4 950 mm, 4 příčky, 150 kg, hliník
1 410 Kč –20 % 1 128 Kč 932 Kč bez DPH
Více než týden

Hliníkové schůdky do domácnosti - oboustranné, 4 příčky, nosnost 150 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkové schůdky oboustranné DDA4 s nosností 150 kg. Schůdky s certifikátem TUV v profesionálním provedení se hodí ideálně k úklidovým a montážním pracem ve firmě i domácnosti. Hliníkové schůdky oboustranné DDA4 jsou vyrobené z kvalitního hliníku a vyznačují se nízkou hmotností a snadnou manipulací. Je možno je snadno a rychle rozložit do pracovní polohy v místě provádění práce ve výšce a po skončení práce je zase snadno a rychle složit do přepravní polohy a uložit.

Oboustranné hliníkové schůdky DDA4 splňují požadavky evropské normy EN131 a mají certifikát TUV.

Třída hliníkových schůdků DDA4: Profesionální.

Stabilní podesta spolu s širokými hliníkovými stupni, obojí s protiskluzovým povrchem garantují bezpečnost práce uživatele oboustranných hliníkových schůdků DDA4. Dalším bezpečnostním prvkem jsou protiskluzové plastové patky zabraňující uklouznutí i na hladké podlaze, plastové ochranné krytky rohů každého stupně a pevný popruh zabraňující nechtěnému rozevření schůdků rozložených v pracovní poloze. Každý stupeň stejně jako podesta vydrží zatížení 150 kg.

Pro státní instituce nabízíme zvláštní podmínky uvedené v záložce Státní instituce a jakékoliv dotazy obratem zodpovíme po vyplnění formuláře v záložce Máte dotaz?

Nakonec, ovšem zdaleka ne v poslední řadě, koupí tohoto výrobku přispějete na charitativní účely a nákupem v našem e-shopu činíte také dobrý skutek, neboť část výtěžku z prodeje pravidelně věnujeme na charitativní účely organizacím jako jsou Člověk v tísni, Adra, Český červený kříž, Lékaři bez hranic, Fond ohrožených dětí, společnost For Help, společnost Čmeláček, společnost Melchiel, Klub Stonožka Ostrava, Nakladatelství UMÚN, nebo Diagnostický ústav pro mládež Brno. Za Váš nákup Vám tedy děkujeme nejen my, ale také lidé po celém světě, kterým společně pomůžeme zmírnit jejich utrpení.

Stručné informace

 • Počet stupňů: 4 (3 + podesta)
 • Výška složených schůdků: A - 935 mm
 • Šířka schůdků: B - 465 mm
 • Výška podesty: C - 861 mm
 • Pracovní výška: V - 2861 mm
 • Váha - 3,89 kg
 • Každý stupeň vydrží zatížení 150 kg
 • Výrobce: Metalkas
 • Materiál: hliník
 • Maximální pracovní výška: 2861 mm
 • Záruka: 2 roky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žebříky a schůdky
Záruka: 6 let
Hmotnost: 4.2 kg
Nosnost: 150 Kg
Počet příček: 4
Pochozí výška: 0,87 m
Typ: Oboustranné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: