Hliníkový skládací žebřík DR4x3 příčky 3296x1612x350 mm, nosnost 150 kg, hliník

Kód: 1835
Akce Sleva
Neohodnoceno
Značka: Metalkas
3 159 Kč –25 %
Metalkas zebrik DR 4x3 1
3 159 Kč –25 % 2 369 Kč 1 958 Kč bez DPH 2 369 Kč / 1 ks
Více než týden

Hliníkový skládací jednodílný polohovatelný žebřík univerzální 4 x 3 příčky, s nosností 150 kg na příčku dle normy EN-131.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční jednodílný skládací hliníkový žebřík Metalkas DR 4x3 pro průmysl, stavebnictví i domácnost je nepostradatelným pomocníkem při výškových pracech všeho druhu i při montážních, hospodářských i úklidových pracech ve firmě i v domácnosti. Jednodílné skládací hliníkové žebříky Metalkas DR 4x3 jsou oblíbené v naší výrobní řadě jednodílých hliníkových žebříků s nosností 150 kg určených pro HOBBY i PROFI použití v domácnostech i firmách, které pro Vás vyrábíme již přes 6 desetiletí. Tvoří společně s jednodílnými hliníkovými žebříky Metalkas DJ 1x7, Metalkas DJ 1x8, Metalkas DJ 1x9, Metalkas DJ 1x10, Metalkas DJ 1x11, Metalkas DJ 1x12, Metalkas DJ 1x14 a Metalkas DJ 1x15 kompletní sestavu našich nejprodávanějších jednodílných hliníkových žebříků s nosností 150 kg především díky jedinečné kombinaci užitných vlastnosti a nízké ceny. Díky této skutečnosti jsou jednodílné hliníkové žebříky Metalkas DR 4x3 dostupné pro všechny zákazníky a velmi oblíbené především u těch zákazníků, kteří nechtějí za jednodílné hliníkové žebříky utratit více, než je nezbytné. Všechny prvky konstrukce jednodílných skládacích hliníkových žebříků Metalkas DR 4x3 pro Vás vyrábíme na nejmodernějších automatických linkách z certifikovaného hliníku, plastu i balících materiálů, které odpovídají všem souvisejícím normám a předpisům platným v ČR. To zaručuje kromě trvale pěkného vzhledu i dlouhou životnost jejich konstrukce a spojů, vysokou odolnost proti oděru a jinému poškození. Samozřejmostí je přehledný příbalový leták.

Jednodílné skládací hliníkové žebříky Metalkas DR 4x3 s nosností 150 kg. Jednodílné skládací žebříky s certifikátem TUV v profesionálním provedení pro Vás vyrábíme na moderních automatických linkách a hodí se ideálně k úklidovým a montážním pracem ve firmě i domácnosti. Jednodílné hliníkové skládací žebříky Metalkas DR 4x3 jsou vyrobené z kvalitního hliníku a vyznačují se nízkou hmotností a snadnou manipulací.

Jednodílné hliníkové žebříky Metalkas DR 4x3 splňují požadavky evropské normy EN131 a mají certifikát TUV.

Třída jednodílných skládacích hliníkových žebříků Metalkas DR 4x3: Profesionální.

Jednodílné skládací hliníkové žebříky Metalkas DR 4x3 příčky mohou být použity také jako štafle nebo jako lešení.

Stabilní konstrukce spolu s širokými hliníkovými stupni s protiskluzným povrchem garantují bezpečnost práce uživatele jednodílných skládacích hliníkových žebříků Metalkas DR 4x3. Dalším bezpečnostním prvkem jsou protiskluzové plastové patky zabraňující uklouznutí i na hladké podlaze. Každý stupeň vydrží zatížení 150 kg.

Oblasti využití pro jednodílné skládací hliníkové žebříky Metalkas DR 4x3 jsou velmi široké, nachází své uplatnění v domácnostech (spíže, garáže, sklepy, pracovny, dílny, ateliéry), ve firmách (dílny, sklady, archivy, prodejny) a také na úřadech (archivy, sklady kancelářských potřeb). Jednodílné skládací hliníkové žebříky Metalkas DR 4x3 mají nosnost 150 kg, čímž uspokojí i nejnáročnější zákazníky hledající jednodílné skládací hliníkové žebříky. Pro státní instituce poskytujeme možnost platby objednaného zboží na fakturu. Možnost zvolit tento způsob platby naleznete v nákupním košíku v oddílu "Způsob platby" volbou varitanty "Převodem na účet - daňový doklad - státní instituce". Standardně nabízíme státním institucím možnost platby fakturou se splatností 14 dnů a jakékoliv dotazy obratem zodpovíme po vyplnění formuláře v záložce Zeptat se.

 

Stručné informace

 

Výhody

 

  • Ideální rozměry těchto jednodílných hliníkových žebříků do dílny, garáže nebo sklepa
  • Estetická a profesionální pomůcka pro výškové práce
  • Protiskluzové patky pro vysokou stabilitu
  • Tuhá, stabilní a odolná konstrukce žebříků
  • Nosnost hliníkových skládacích žebříků Metalkas DR 4x3 150 kg 
  • Ideální poměr ceny a kvality

Již nikdy více obavy při výškové práci! S Vašim novým estetickým a profesionálním hliníkovým žebříkem Metalkas, pro Vás bude výšková práce zábavou a bude Vás při ní chránit 6 desetiletí našich zkušeností.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žebříky a schůdky
Záruka: 6 let
Hmotnost: 6 kg
Materiál: Hliník
Počet příček: 4 x 3
Druh žebříku: Jednodílný skládací
Maximální pracovní výška: 4460 mm
Odstup mezi příčkami: 280 mm
Stabilizační podesta: Ano
Šířka žebříku: 345 mm
Výška žebříku (složeného do jednodílného): 3460 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: