Nábytkový trezor 2GB/1/I 426x446x435mm, bezpečnostní třída I, šedá

Kód: 1604
Akce Tip Sleva
Neohodnoceno
Značka: Metalkas
ZdarmaZdarma 15 011 Kč –14 %
Nábytkový trezor 2GB/1/I 426x446x435mm, bezpečnostní třída I, šedá
15 011 Kč –14 % 12 970 Kč 10 719 Kč bez DPH 12 970 Kč / 1 ks
Na objednávku
2 dodatečný zámek
Dodatečná police s možností regulace výšky
Dodatečný oboustranný klíč k bezpečnostnímu klíčovému zámku
Police s úchyty na krátké zbraně
Umístění montážních otvorů v zadní stěně
Záměna klíčového zámku ve tř. A za

Nábytkový trezor s víceplášťovým korpusem, vícevrstvými dveřmi a zvýšenou tepelnou odolností, bezpečnostní třída I, vnější rozměry: 426 x 446 x 435 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trezory Metalkas 2GB/1/I jsou oblíbeným typem nábytkových trezorů a jsou určeny k uschování peněz a cenností v doporučené úložné hodnotě do 500 000,00 Kč jakož i zbraní kategorie A, B a C v počtu do 20 ks (zbraní kategorie D v neomezeném počtu) a munice v počtu do 20 000 ks. Jedná se o certifikované zařízení zabezpečující ochranu cenností dle ČSN-EN 1143-1 bezpečnostní třídy I., které pro Vás vyrábíme již přes 6 desetiletí a tvoří spolu se sejfy bez certifikace, trezory na dlouhé zbraně, vhozovými pokladními trezory, ohnivzdornými trezory,  trezory a schránkami do zdi, luxusními trezory a trezory na klíče kompletní nabídku našich nejprodávanějších trezorů a sejfů především díky jedinečné kombinaci užitných vlastnosti a výhodné ceny. Všechny prvky tohoto nábytkového trezoru pro Vás vyrábíme na moderních automatických linkách z certifikované oceli a dalších materiálů, takže výrobek je opatřen certifikátem bezpečnostní třídy platným v celé EU a je bezpečný a odpovídá všem souvisejícím normám a předpisům platným v ČR a SR. Nábytkové trezory Metalkas 2GB/1/I byly také podrobeny náročným zátěžovým zkouškám, což zaručuje kromě trvale pěkného vzhledu i dlouhou životnost trezoru, zámku, blokovacího mechanizmu dveří a povrchové úpravy, vysokou odolnost proti oděru a jinému poškození.

Kombinace vnějších závěsů umožňujících otevření dveří o 180 °, zvýšené tepelné odolnosti, otevírání dveří masivní klikou a zámku zabezpečenému před vybitím a odvrtáním manganovou deskou z něj tvoří ideální domácí trezor, ale také pro využití ve firmách a institucích. Trezor Metalkas 2GB/1/I je standardně vybaven klíčovým zámkem s dvěma bezpečnostními klíči, certifikace IMP tř. A a VdS tř.1. Samozřejmostí je jeho odolnost proti vrtání. Nábytkový trezor Metalkas 2GB/1/I má standardně montážní otvory ve dně (za příplatek možno objednat v zadní stěně), je vybaven v základu kotvícími šrouby a má dno vyloženo dekoračním materiálem. Vysoká kvalita zpracovnání i použitých materiálů se projevuje také na prodloužené záruce 6 let a poskytujeme zároveň také doživotní servisní služby a havarijní pohotovost pro potřebu násilného otevření zamčeného trezoru v případě ztráty klíčů, zapomenutého kódu pro otevření apod. Trezory Metalkas 2GB/1/I mohou být využity nejen jako nábytkové trezory, ale také jako trezory do zdi a rovněž dle zákona č. 119/2002 Sb. jako trezory na zbraně pro uschování zbraní kategorie A, B nebo C v počtu do 20 ks a střeliva do 20 000 ks. Trezor Metalkas 2GB/1/I je pro svůj poměr užitných vlastností i ceny ideální domácí i firemní trezor na peníze, cennosti, elektroniku, ale také zbraně (do 20 ks).

Oblasti využití pro nábytkové trezory Metalkas 2GB/1/I jsou velmi široké, nachází své uplatnění jako domácí trezory (pro úschovu peněz, cenností, šperků, dokladů, elektroniky, zbraní nebo střeliva), ve firmách (k úschově hotovosti, cenin, elektroniky, citlivých dokumentů nebo datových nosičů) a také na úřadech (k úschově hotovosti, cenin, elektroniky, citlivých dokumentů nebo datových nosičů). Trezor Metalkas 2GB/1/I má certifikát bezpečnostní třídy I dle ČSN-EN 1143-1 s úložnou hodnotou do 500 000,00 Kč jakož i zbraní kategorie A, B a C v počtu do 20 ks (zbraní kategorie D v neomezeném počtu) a munice v počtu do 20 000 ks., čímž uspokojí i nejnáročnější zákazníky hledající nábytkové trezory a domácí trezory.

Pro státní instituce poskytujeme možnost platby objednaného zboží na fakturu. Možnost zvolit tento způsob platby naleznete v nákupním košíku v oddílu "Způsob platby" volbou varitanty "Převodem na účet - daňový doklad - státní instituce". Standardně nabízíme státním institucím možnost platby fakturou se splatností 14 dnů a jakékoliv dotazy obratem zodpovíme po vyplnění formuláře v záložce Zeptat se.

 

Stručné informace

 

Volitelná příplatková výbava

 

 

Ocelové kotvící šrouby ke kotvení trezoru do podlahy nebo stěny jsou již součástí balení.

Již nikdy více starosti kam doma nebo ve firmě s cennostmi, penězi, elektronikou, cestovními doklady nebo citlivými dokumenty! Trezor Metalkas 2GB/1/I je Vaše estetické, funkční a levné řešení uschovy peněz a cenností, které budou chráněny 6 desetiletími našich zkušeností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trezory
Záruka: 6 let
Hmotnost: 64 kg
Barevné provedení: Černá nebo světle šedá
Betonová výplň: Ne
Bezpečnostní nouzový klíč: Ne
Bezpečnostní systém zamykání dveří masivními ocelovými čepy: Ano
Certifikát bezpečnostní třídy: Ano, bezpečnostní třída I
Certifikát ohnivzdornosti: Ne
Dno vyloženo dekoračním materiálem: Ano
Doporučená úložná hodnota: do 500 000,00 Kč
Druh zámku v základním provedení: Bezpečnostní klíčový ve tř. A se 2 oboustrannými klíči
Maximální množství uložené munice: 20 000 ks
Maximální počet uložených zbraní kategorie A, B nebo C: 20
Mechanismus závory s chromovanou klikou a ozdobným krytem klíče v základním provedení: Ano
Možnost doobjednat 2 dodatečný elektronický zámek: Ano
Možnost doobjednat 2 dodatečný šifrový mechanický zámek: Ano
Možnost doobjednat 2 dodatečný zámek na klíč: Ano
Možnost doobjednat dodatečné police: Ano
Možnost doobjednat polici s úchyty na krátké zbraně: Ano
Možnost doobjednat vnitřní zamykatelnou schránku: Ne
Možnost záměny klíčového zámku na elektronický: Ano
Možnost záměny klíčového zámku na šifrový mechanický: Ano
Počet polic s možností regulace výšky v základním provedení: 1
Počet zámků v základním provedení: 1
Světelná a zvuková signalizace zámku v základním provedení: Ne
Umístění montážních otvorů v základním provedení: Ve dně
Vícevrstvá ocelová konstrukce: Ano
Vícevrstvé dveře: Ano
Vnější hloubka: 435 mm
Vnější šířka: 446 mm
Vnější výška: 426 mm
Vnější závěsy umožňující otevření dveří o 180 °: Ano
Vnitřní hloubka: 260 mm
Vnitřní kryté závěsy: Ne
Vnitřní šířka: 306 mm
Vnitřní výška: 306 mm
Vnitřní zamykatelná schránka v základním provedení: Ne
Zámek zabezpečený před vybitím a vyvrtáním pancéřovou deskou: Ano
Zvýšená požární odolnost: Ano
? Barevné provedení: Černá
? Barevné provedení světle šedá: Světle šedá RAL 7035

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: