O nás

Společnost Metalkas s.r.o. vznikla v roce 2008 v Šenově u Ostravy jako velkoobchod železářským zbožím orientovaný především na kovové policové regály, dílenský a kancelářský nábytek, trezory, skříně na zbraně, poštovní schránky, hliníkové žebříky a schůdky a další železářský sortiment. 

Zde jsou umístěny naše kanceláře a skladové prostory a je sem dováženo zboží z výrobních závodů dodavatelských kovozpracujících firem ze střední Evropy a také s původem mimo EU a je dále distribuováno k velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům u nás i na Slovensku. Najdete zde také vzorkovou kamennou prodejnu, kde si můžete prohlédnout většinu produktů a přímo je i zakoupit.

Vedle českého internetového obchodu funguje od roku 2010 také slovenský e-shop. Dodávky na Slovensko se snažíme realizovat maximálně do 3 pracovních dnů, a to prostřednictvím přepravní služby. Cena za dopravu přitom zůstává stejně výhodná jako v rámci České republiky.

Pro všeobecnou spokojenost našich zákazníků nabízíme celou škálu doprovodných služeb – smontování zboží, kotvení do zdi či podlahy, vynesení těžkých produktů do patra, nouzové otevírání trezorů, zaškolení obsluhy trezorů, projekty plošného rozmístění skladového a kancelářského nábytku. Naši pracovníci Vám ochotně pomohou s volbou vhodného výrobku i příslušenství, případně vypracují individuální cenovou nabídku.

Zalistování některých našich produktů v síti evropských DIY obchodních řetězců je důkazem toho, že splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, ale také rychlost a spolehlivost dodávek. Řada výrobků je držiteli certifikátů dle platných evropských norem, vybrané trezory získaly řadu ocenění na mezinárodních veletrzích. Na vybrané výrobky poskytujeme prodlouženou záruku 3 až 5 let.

Věříme, že s našimi produkty a službami budete spokojeni!

Rádi Vás u nás přivítáme osobně
obchodní tým společnosti Metalkas


Proč my

Většinu zboží máme skladem

Vaše zboží doručíme ve většině případů do 2 pracovních dnů

Doprava zdarma
po celé ČR

Na všechny vaše objednávky od 5000 Kč doprava zdarma

500 odběrných míst po celé ČR

Nebo kamkoli v celé ČR doručíme přepravní službou

95% našich zákazníků náš obchod doporučuje

Většina našich zákazníků by nás doporučila svým známým