Proč nakupovat u nás

... protože neříkáme, že jsme nejlepší nebo nejlevnější, ale snažíme se, abychom takovým obchodem opravu byli!

5 důvodů, proč nakupovat u nás

1) Serióznost

Společnosti Metalkas můžete důvěřovat. Tomuto oboru podnikání se věnujeme již více než 50 let. Zalistování některých našich produktů v široké síti evropských DIY obchodních řetězců je důkazem toho, že splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, ale také rychlost a spolehlivost dodávek. Řada výrobků je držiteli certifikátů dle platných evropských norem, vybrané trezory získaly řadu ocenění na mezinárodních veletrzích.

2) Poradenství a servis

Naši prodejci Vám pomohou s volbou vhodného výrobku i příslušenství. Ochotně Vám pomohou s projekty plošného rozmístění, zaškolí obsluhu nebo vypracují cenovou nabídku.

Máme své servisní a opravárenské pracovníky, kteří Vám v případě potřeby pomohou s montáží regálů, vynesením a ukotvením trezorů, záručními i pozáručními opravami, nouzově otevřou trezor, atd.

3) Dobré ceny

Vysoký stupeň automatizace výroby, oborová specializace a dlouhodobá spolupráce s dodavateli materiálů nám umožňuje nabízet zboží za velmi výhodné ceny při zachování úrovně kvality.

4) Nákup v pohodlí domova

Abyste mohli v klidu nakupovat v pohodlí domova, připravili jsme pro Vás přehledný internetový obchod. U nás se kvůli nákupu nemusíte registrovat – objednávání je jednoduché a rychlé, najdete zde všechny potřebné informace. Pokud nakoupíte v našem internetovém obchodě nad 5000 Kč, neúčtujeme žádné dopravné! Zajistíme Vám přehled o stavu objednávky - na email Vám zašleme potvrzení o přijetí objednávky i o jejím vyexpedování.

5) Vlastní kamenná prodejna

Nedodáváme zboží pouze smluvním partnerům a prostřednictvím internetového obchodu, ale máme také klasický obchod s vlastní provozovnou. Přijďte nás kdykoli navštívit v Šenově u Ostravy a prohlédněte si osobně vybrané produkty z naší nabídky, které si zde můžete rovnou zakoupit.

Fotografie z naší prodejny


Proč my

Většinu zboží máme skladem

Vaše zboží doručíme ve většině případů do 2 pracovních dnů

Doprava zdarma
po celé ČR

Na všechny vaše objednávky od 5000 Kč doprava zdarma

500 odběrných míst po celé ČR

Nebo kamkoli v celé ČR doručíme přepravní službou

95% našich zákazníků náš obchod doporučuje

Většina našich zákazníků by nás doporučila svým známým