Skříňka na nářadí SZW2 1200x600x200 mm, šedá

Kód: 1781
Sleva
Neohodnoceno
Značka: Metalkas
4 927 Kč –14 %
Skříňka na nářadí SZW2 1200x600x200 mm, šedá
4 927 Kč –14 % 4 251 Kč 3 513 Kč bez DPH 4 251 Kč / 1 ks
Více než týden

Nástěnná skříňka na nářadí se 4 policemi pro uschování a zabezpečení dílenského nářadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné skříňky na nářadí Metalkas SZW2 jsou velmi praktickou obdobou nástěnných panelů na nářadí s možností uschování a zabezpečení dílenského nářadí. Jedná se o montovanou šroubovanou konstrukci z ocelového plechu tloušťky 0,7 - 0,8 mm, s dvířky uzamykatelnými na zámek a úchyty pro montáž na stěnu. Nástěnné skříňky na nářadí Metalkas SZW2 jsou oblíbené v naší výrobní řadě nástěnných skříněk na nářadí určených pro HOBBY i PROFI použití v domácnostech i firmách, které pro Vás vyrábíme již přes 6 desetiletí. Tvoří společně s nástěnnými skříňkami na nářadí do dílny Metalkas SZW4, Metalkas SZW1, Metalkas SZW3 a Metalkas SZW6 kompletní sestavu našich nejprodávanějších nástěnných skříněk na nářadí především díky jedinečné kombinaci užitných vlastnosti a nízké ceny. Díky této skutečnosti jsou nástěnné skříňky na nářadí Metalkas SZW2 dostupné pro všechny zákazníky a velmi oblíbené především u těch zákazníků, kteří nechtějí za nástěnnou skříňku na nářadí utratit více, než je nezbytné. Použití kvalitnícho materiálu zajišťuje prvotřídní pevnost a tuhost těchto nástěnných skříněk na nářadí. Všechny prvky konstrukce nástěnné skříňky na nářadí Metalkas SZW2 pro Vás vyrábíme na nejmodernějších automatických linkách z certifikované oceli, i balících materiálů, které odpovídají všem souvisejícím normám a předpisům platným v ČR. To zaručuje kromě trvale pěkného vzhledu i dlouhou životnost jejich konstrukce a povrchové úpravy, vysokou odolnost proti oděru a jinému poškození. Samozřejmostí je přehledný příbalový leták.

Propracovaným systémem montáže nástěnné skříňky na nářadí Metalkas SZW2 na stěnu je zaručena jeho vysoká stabilita a tuhost. Nástěnné skříňky na nářadí Metalkas SZW2 jsou stavebnicové konstrukce a z jejich modulů je možné v kombinaci se závěsy na nářadí, dílenskými stoly a nástěnnými panely na nářadí vytvořit kompletní pracovní sestavy nad kterými zaplesá srdce každého kutila i řemeslníka. Lze vytvořit sestavy různých rozměrů tak, aby se dosáhlo maximálního ekonomického vyplnění požadovaného prostoru a tím využití maximální pracovní kapacity a především jednou provždy dokonalého a přehledného uspořádnání pracovního nářadí za pomoci promyšlených závěsů na nářadí. Vaše kladivo, kleště, vrtáky, šroubováky i ostatní druhy nářadí konečně naleznou své místo. Každý kus nářadí bude mít již navždy své místo a odpadne věčný problém s hledáním rozházeného nářadí po celé dílně.

Pro státní instituce poskytujeme možnost platby objednaného zboží na fakturu. Možnost zvolit tento způsob platby naleznete v nákupním košíku v oddílu "Způsob platby" volbou varitanty "Převodem na účet - daňový doklad - státní instituce". Standardně nabízíme státním institucím možnost platby fakturou se splatností 14 dnů a jakékoliv dotazy obratem zodpovíme po vyplnění formuláře v záložce Zeptat se.

Oblasti využití pro nástěnné skříňky na nářadí Metalkas SZW2 jsou velmi široké, nachází své uplatnění v domácnostech (garáže, sklepy, pracovny, dílny, ateliéry), ve firmách (dílny, sklady, prodejny) a také na úřadech (sklady, garáže, technické místnosti).

 

Stručné informace

 • Rozměry ŠxVxH: 1200x600x200 mm
 • Počet závěsů na nářadí: 15 ks,  závěsy je možno (dokoupit též samostatně)
 • Montáž: dodáváno v rozloženém stavu
 • Kovové díly vyrobeny z vysoce kvalitního plechu
 • Barva: šedá (dostupné také v modré barvě)
 • Dodáváno v rozloženém stavu
 • Váha: 25 kg
 • Záruka: 6 let

 

Výhody

 

 • Ideální rozměry těchto nástěnných panelů na nářadí do dílny, garáže nebo sklepa
 • Estetické a profesionální pracoviště a pořádek v nářadí
 • Tuhá, stabilní a odolná konstrukce korpusu
 • Ideální poměr ceny a kvality
 • Možnost kombinovat s dílenskýmy stoly a panely na nářadí

Již nikdy více nepořádek v nářadí a práce na koleně! Estetické a profesionální pracoviště a pořádek v nářadí učiní z Vaší práce v dílně jednou pro vždy zábavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílenský nábytek
Záruka: 6 let
Hmotnost: 25 kg
Výška: 600 mm
Šířka: 1200 mm
Hloubka: 200 mm
Počet polic: 4
Počet zamykatelných skříněk: 3
Počet závěsů: 15
Způsob dodání: V rozloženém stavu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: