Nábytkový trezor PRIVAT SAFE 3-PR-E 640x440x435 mm, bezpečnostní třída S1, šedá

Kód: 2454
Akce Novinka Sleva
Značka: Metalkas
ZdarmaZdarma 13 072 Kč –18 %
Nábytkový trezor PRIVAT SAFE 3-PR-E 640x440x435 mm, bezpečnostní třída S1, šedá
13 072 Kč –18 % 10 728 Kč 8 866 Kč bez DPH 10 728 Kč / 1 ks
Na objednávku

Nábytkový trezor s ohýbaným jednoplášťovým korpusem, vícevrstvými dveřmi a bezpečnostním elektronickým zámkem ve tř. B, bezpečnostní třída S1, vnější rozměry: 640 x 440 x 435 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trezory Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E jsou oblíbeným typem nábytkových trezorů a jsou určeny k uschování peněz a cenností v doporučené úložné hodnotě do 30 000,00 Kč jakož i zbraní kategorie A, B a C v počtu do 10 ks (zbraní kategorie D v neomezeném počtu) a munice v počtu do 10 000 ks. Jedná se o certifikované zařízení zabezpečující ochranu cenností dle ČSN-EN 14450 bezpečnostní třídy S1., které pro Vás vyrábíme již přes 6 desetiletí a tvoří spolu se sejfy bez certifikace, trezory na dlouhé zbraně, vhozovými pokladními trezory, ohnivzdornými trezory,  trezory a schránkami do zdi, luxusními trezory a trezory na klíče kompletní nabídku našich nejprodávanějších trezorů a sejfů především díky jedinečné kombinaci užitných vlastnosti a výhodné ceny. Všechny prvky tohoto nábytkového trezoru pro Vás vyrábíme na moderních automatických linkách z certifikované oceli a dalších materiálů, takže výrobek je opatřen certifikátem bezpečnostní třídy platným v celé EU a je bezpečný a odpovídá všem souvisejícím normám a předpisům platným v ČR a SR. Nábytkové trezory Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E byly také podrobeny náročným zátěžovým zkouškám, což zaručuje kromě trvale pěkného vzhledu i dlouhou životnost trezoru, zámku, blokovacího mechanizmu dveří a povrchové úpravy, vysokou odolnost proti oděru a jinému poškození.

Kombinace vnitřních závěsů a zámku zabezpečenému před vybitím a odvrtáním manganovou deskou z něj tvoří ideální domácí trezor, ale také pro využití ve firmách a institucích. Trezor Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E je standardně vybaven elektronikým zámkem certifikovaným ve tř. B a VdS tř.2. Samozřejmostí je jeho odolnost proti vrtání. Nábytkový trezor Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E má standardně montážní otvory ve dně, je vybaven v základu kotvícími šrouby a má dno vyloženo dekoračním materiálem. Vysoká kvalita zpracovnání i použitých materiálů se projevuje také na prodloužené záruce 6 let a poskytujeme zároveň také doživotní servisní služby a havarijní pohotovost pro potřebu násilného otevření zamčeného trezoru v případě zapomenutého kódu pro otevření apod. Trezory Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E mohou být využity nejen jako nábytkové trezory, ale také jako trezory do zdi a rovněž dle zákona č. 119/2002 Sb. jako trezory na zbraně pro uschování zbraní kategorie A, B nebo C v počtu do 10 ks a střeliva do 10 000 ks. Trezor Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E je pro svůj poměr užitných vlastností i ceny ideální domácí i firemní trezor na peníze, cennosti, elektroniku, ale také zbraně (do 10 ks).

Oblasti využití pro nábytkové trezory Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E jsou velmi široké, nachází své uplatnění jako domácí trezory (pro úschovu peněz, cenností, šperků, dokladů, elektroniky, zbraní nebo střeliva), ve firmách (k úschově hotovosti, cenin, elektroniky, citlivých dokumentů nebo datových nosičů) a také na úřadech (k úschově hotovosti, cenin, elektroniky, citlivých dokumentů nebo datových nosičů). Trezor Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E má certifikát bezpečnostní třídy S1 dle ČSN-EN 14450 s úložnou hodnotou do 30 000,00 Kč jakož i zbraní kategorie A, B a C v počtu do 10 ks (zbraní kategorie D v neomezeném počtu) a munice v počtu do 10 000 ks., čímž uspokojí i nejnáročnější zákazníky hledající nábytkové trezory a domácí trezory.

Pro státní instituce poskytujeme možnost platby objednaného zboží na fakturu. Možnost zvolit tento způsob platby naleznete v nákupním košíku v oddílu "Způsob platby" volbou varitanty "Převodem na účet - daňový doklad - státní instituce". Standardně nabízíme státním institucím možnost platby fakturou se splatností 14 dnů a jakékoliv dotazy obratem zodpovíme po vyplnění formuláře v záložce Zeptat se.

 

Stručné informace

 

Ocelové kotvící šrouby ke kotvení trezoru do podlahy nebo stěny jsou již součástí balení.

Již nikdy více starosti kam doma nebo ve firmě s cennostmi, penězi, elektronikou, cestovními doklady nebo citlivými dokumenty! Trezor Metalkas PRIVAT SAFE 3-PR-E je Vaše estetické, funkční a levné řešení uschovy peněz a cenností, které budou chráněny 6 desetiletími našich zkušeností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trezory
Záruka: 6 let
Hmotnost: 47 kg
Barevné provedení: Světle šedá
Betonová výplň: Ne
Bezpečnostní nouzový klíč: Ne
Bezpečnostní systém zamykání dveří masivními ocelovými čepy: Ano
Certifikát bezpečnostní třídy: Ano, bezpečnostní třída S1
Certifikát ohnivzdornosti: Ne
Dno vyloženo dekoračním materiálem: Ano
Doporučená úložná hodnota: do 30 000,00 Kč
Druh zámku v základním provedení: Bezpečnostní elektronický ve tř. B
Maximální množství uložené munice: 10 000 ks
Maximální počet uložených zbraní kategorie A, B nebo C: 10
Mechanismus závory s chromovanou klikou a ozdobným krytem klíče v základním provedení: Ne
Možnost doobjednat 2 dodatečný elektronický zámek: Ne
Možnost doobjednat 2 dodatečný šifrový mechanický zámek: Ne
Možnost doobjednat 2 dodatečný zámek na klíč: Ne
Možnost doobjednat dodatečné police: Ne
Možnost doobjednat polici s úchyty na krátké zbraně: Ne
Možnost doobjednat vnitřní zamykatelnou schránku: Ne
Možnost záměny klíčového zámku na elektronický: Ne
Možnost záměny klíčového zámku na šifrový mechanický: Ne
Počet polic s možností regulace výšky v základním provedení: 1
Počet zámků v základním provedení: 1
Světelná a zvuková signalizace zámku v základním provedení: Ano
Umístění montážních otvorů v základním provedení: Ve dně
Vícevrstvá ocelová konstrukce: Ne
Vícevrstvé dveře: Ano
Vnější hloubka: 435 mm
Vnější šířka: 440 mm
Vnější výška: 640 mm
Vnější závěsy umožňující otevření dveří o 180 °: Ne
Vnitřní hloubka: 385 mm
Vnitřní kryté závěsy: Ano
Vnitřní šířka: 430 mm
Vnitřní výška: 630 mm
Vnitřní zamykatelná schránka v základním provedení: Ne
Zámek zabezpečený před vybitím a vyvrtáním pancéřovou deskou: Ano
Zvýšená požární odolnost: Ne
? Barevné provedení: Světle šedá RAL 7035

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: